Grid Pattern

Over ons

PROVADA is het grootste vastgoedplatform in Nederland waar de publieke en private sector samenkomen. PROVADA is bekend van de grootste vastgoedbeurs van Nederland en organiseert daarnaast diverse virtuele & fysieke events waarbij kennisdeling, inspiratie en netwerken centraal staan. Klik hier voor meer informatie.   

Team

Peter Schreuter

Director

peter@provada.nl

Frederike Lengers

Partnership & Marketing Manager

frederike@provada.nl

John Schreuter

Business Development

john@provada.nl

Stephanie van der Poel-Veerman

Programma Manager

stephanie@provada.nl

Femke Kok-Odekerken

Planning & Operations Professional

femke@provada.nl

Cerille Roelofsen

Front Desk Officer

cerille@provada.nl

Ariët Verhoeven

Controller

administratie@provada.nl

Savannah Schreuter

Media & Design Professional

savannah@provada.nl

Raad van Aanbeveling

Om beter in te kunnen spelen op de behoefte van de vastgoedbranche heeft PROVADA een 'Raad van Aanbeveling' samengesteld.

 

Raad van Advies

Om de actualiteit van de vastgoedbranche met betrekking tot de inhoudelijke programmering te kunnen waarborgen heeft PROVADA een 'Raad van Advies' samengesteld.